INsane Brewery

 

INsane Brewery založil koncom roka 2021 sládok Nikolas Muller, ktorého môžete poznať aj ako sládka z pivovaru Žiwell. Pivo sa mu stalo osudovým. Od ranného detstva začal svoje hobby ako neprofesionálny degustátor.

Neskôr sa hrou osudu ešte ako brigádnik zamestnal v Piešťanskom pivovare ako čašník a to mu otvorilo brány do sveta craftu. Následne jeho kariéra mala rýchly spád. V roku 2018 sa preorientoval na pomocného sládka, v lete 2021 si urobil odborný kurz pivovarníka/sladovníka. Krátko po kurze sa s pomocou kamarátov začal venovať vlastným receptom a vznikla značka INsane brewery. Insane znamená v angličtine „šialený“ a každý, kto sa s Nikolasom stretol vie, že lepší názov si vybrať nemohol.

Pivovar je produkt šialenej myšlienky podguráženej partičky kdesi na dne pohára v mestečku Piešťany. Sme tu, aby sme priniesli mladú energiu a rozvírili chmeľové vody slovenskej scény s craftovým pivom. Naša produkcia je nekompromisným mixom prírodných surovín a receptov, ktoré vznikli ako produkt bezsenných nocí. Ak ťa tiež nudí priemerná ponuka a chceš podporiť slovenskú kvalitu, sme tu pre teba!

Typ pivovaru
Kraj pivovaru
Mesto
Piešťany