Vítame vaše odhodlanie stať sa partnerom Pivnety.sk!

 

Pri tvorbe online katalógu pivných etikiet slovenských pivovarov potrebujeme podporu nielen zberateľov pivných etikiet, ktorí katalóg aktívne využívajú, ale je nutná podpora tých, ktorí tento zberateľský materiál navrhujú, dávajú si ho tlačiť a v neposlednom rade ho distribuujú na fľašiach, PET-kách, plechovkách alebo v sudoch so svojim pivom.

 

Partnerom projektu Pivnety.sk sa môže stať každý pivovar, minipivovar alebo domovarič, ktorý vydal minimálne jednu pivnú etiketu a chce sa stať súčasťou katalógu pivných etikiet slovenských pivovarov.

 

Podmienkou je, aby ste nám na e-mailovú adresu: etiketa@pivnety.sk poslali príbeh pivovaru, ako ste sa dostali k vareniu piva, čo vás k tomu viedlo a kam smerujete do budúcna. Do prílohy e-mailu nezabudnite pripojiť logo pivovaru v PNG formáte. Následne vám e-mailom pošleme poďakovanie a privítanie do rodiny partnerov v ktorom bude i adresa na ktorú je potrebné zaslať aspoň jeden kus etikety jedného druhu piva. Ak máte viaceré verzie jedného druhu piva rozdelené napríklad podľa objemu, prosíme pošlite nám po jednom kuse z každej takej verzie.

 

V budúcnosti, ak náš partner vydá ďalšie etikety, automaticky bez vyzvania zasiela jeden kus etikety na adresu, ktorú sme mu poslali v ďakovnom e-maily.

 

Podmienky nie sú pre pivovary likvidačné a pomôžete dobrej veci! Pozrite si prehľad partnerov, ktorí s nami spolupracujú už niekoľko rokov.

 

Pre viac informácií alebo doplnenie nás neváhajte kontaktovať cez Kontaktný formulár.

 

Ďakujeme!

                                                     

                                                                                                                                                                                         Tím Pivnety.sk